Teknoloji

Toyota’dan Modern Yapısıyla Dikkat Çekecek Elektrikli Pick-up Konsepti: Karşınızda EPU!

japon araba devi toyotaÖnümüzdeki günlerde başlayacak “Japan Mobility 2023” etkinlikleri için hazırlanan konsept pick-up modeli. EPU“Tamamen elektrikli olan araç dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Toyota EPU şimdiye kadar gördüğümüz en iyisi modern bakıyor Alımlardan biri olabilir. Bu içerikte; Kapalı ızgara tasarımının benimsendiği otomobilde ön ve arka aydınlatma çubuklarını görüyoruz. İnce tasarlanmış aydınlatma çubukları, birçok tüketici tarafından takdir edilecek gibi görünüyor.

Toyota EPU’yu Tanıtıyoruz

Toyota’nın konsept pick-up aracının içi de oldukça çağdaş. Şirketin paylaştığı görseller bu aracın Tesla’nınkine benzediğini gösteriyor. kesmek Bir direksiyon tasarımının olacağını ortaya koyuyor. Araçta tamamen dijital bir ekran ve bilgi-eğlence ekranı ile aracın vites ve diğer kontrollerini sağlayan bir panel bulunuyor. arasında içerir. Toyota’nın elektrik konsepti genel olarak sade bir iç tasarıma sahip.

Toyota EPU, az önce bahsettiğimiz gibi henüz kavram sınıfta . Durum böyle olunca Toyota, aracın teknik özelliklerine ilişkin bir açıklama yapmadı. Yani aracın nasıl bir elektriksel konfigürasyona sahip olduğu ve kaç kilometre menzil sunduğu, şimdilik bilinmiyor.

Toyota, bu otomobili 26 Ekim’de başlayacak Japan Mobility 2023 etkinliklerine getirecek. Bu etkinliklerde Toyota EPU hakkında detaylı bir açıklama yapılırsa, Sizi tekrar bilgilendireceğiz.

abana-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu