Yaşam

Dead by Daylight da film oluyor!

Son dönemde dizi ve film uyarlama duyuruları sıklaşmaya başladı. Tomb Raider serisi için Amazon düğmeye basarken, Hogwarts Legacy serisi için de bazı argümanlar duydu. Variety sitesine yansıyan habere göre artık asimetrik çok oyunculu mod var. Gün ışığında ölüBir film uyarlaması üzerinde çalışıyor.

Dead by Daylight beyaz perdeye geliyor

Raporda yer alan bilgilere göre Saw, Worry Session 2 ve Aquaman gibi sinemaların yönetmeni James Wan, Atomic Monster ve Paranormal Activity, M3GAN, The Purge, Split ve Kapan gibi filmlerin yapımcılığını üstlenmiş, Blumhouse Productions ve geliştiricisi. Kısa bir süre önce oyun dünyasına adım attığını açıklayan Behavour. Interactive, asimetrik çok oyunculu hayatta kalma oyununun büyük ekran uyarlaması için el sıkıştı.

Dead by Daylight’ın dünyasını genişleteceği söylenen beyaz perde uyarlaması için şimdilik rastgele bir detay yok. Ancak hayatta kalan dört kişinin oyundaki bir seri katile karşı kaçış çabalarının söz konusu olduğunu düşünürsek film uyarlamasının emsal teşkil edeceğini düşünüyoruz.

James Wan (Atomic Monster) ve Jason Blum’dan (Blumhouse) bir yönetmen ve senarist arayışındalar. Yapım ekibi şu anda Blum, Wan ve Behavior Başkan Yardımcısı Stephen Mulrooney’den oluşuyor.

Gün Işığında Ölü Hakkında

Behavior Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan asimetrik çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu, bir tarafta hayatta kalanlardan oluşan dört oyuncu ve kendi tarafında bir seri katil. Hayatta kalanların amacı seri katile yakalanmadan kaçmak iken, seri katilin amacı klasik olarak hayatta kalanları yakalayıp adalete teslim etmek olacaktır. Oyun her ne kadar prestijli yapısıyla işbirlikçi bir zemin sunsa da kafanıza göre hareket etme seçeneğiniz bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu