Haber

Bafetimbi Gomis’ten Okan Buruk’a yanıt: Belim ağrıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un Karagümrük maçı sonrası yaptığı açıklamalar Gomis sezonun geri kalanında Galatasaray formasını giymek istemediğini söyledi.Açıklama gündemi salladı.

Bafetimbi Gomis hakkında söylenenlere yanıt verdi. Tecrübeli futbolcu, sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı.

“Maçtan sonra kendim için birçok tartışma duydum, oldukça şaşırdım. Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Birçok maçta olduğu gibi grup kazandı ve çok iyi gitti. ben… Sırt ağrılarım var, doğru olan bu, gerisi soyunma odası sohbetleri, “Burası ne burada ne de medyada seslendirmenin yeri değil. Çünkü GALATASARAY’a ve takım arkadaşlarıma büyük saygım var. Takımın odaklanması gereken bir şampiyonası ve kalan maçları var. Sorun ben veya başka bir kişi olamaz.”

“Oynamak istemediğini söyledi”

Okan Buruk, düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada Gomis’in neden oynamadığını şu sözlerle açıkladı:

“Santral forvet seçeneklerimizden biri Gomis’ti. Perşembe günü antrenmandan önce yanıma geldi ve artık oynamak istemediğini söyledi. Bundan sonra Galatasaray’da oynamak istemediğini söyledi. Ben de çok şaşırdım. .Onu sevdiğim için duygusal bir fikir olduğunu bildiğimi ve grubun ve hayranların ona ihtiyacı olduğunu bildiğimi ona hatırlatmak için.Onu istiyordum.Ona ihtiyacımız olduğunu hatırlattım,ona söyledim.Bana tekrar iletti Onun için bir gurur sorunu. Ancak kıymetli olan Galatasaray taraftarı, onlar için çalışıyoruz. Saha içinde ve dışında değerli katkıları olan Gomis’in olayı benim için de sürpriz oldu. Kendisiyle en son liderimiz konuştu. Dün sırt ağrısı nedeniyle antrenmana gitmedi. Bundan sonraki kararda yönetim belirleyici olacak. Bunun için çok çaba sarf ettik ama bundan sonra oynamayacağını ve bunun değişmeyeceğini söyledi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu