Haber

Turgut Altınok, flaşörlü araba kullandığı iddialarını yalanladı

Urgut Altınok, flaşörlü araba kullandığı iddialarını yalanladı

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) başkan adayı Turgut Altınok, flaşörlü araba kullandığı iddialarına ilişkin, “Flaşörlü araba kullanmadım. Aday oldum, adaylığımız açıklandı, kendi arabama bindim” dedi. . Yanıp sönen arabalar veya konvoylar yok.”

Turgut Altınok, Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Kamu-Sen) Genel Başkanı Başkan Kahveci’yi ziyaret etti. Ziyaretin ardından düzenlenen programda şube başkanlarına seslenen Altınok, ABB Başkanı Mansur Yavaş’ı eleştirerek, “Ankara’nın son 5 yılı boş yıllardı. Görev yaptığı süre boyunca ABB adına tek bir faaliyette bulunmadı. Türk milliyetçiliğinin. Seçimden seçime ‘Ben Türk milliyetçisiyim’ diyor. Vatan “Sevgi, vatana hizmetle ölçülür. Vatanını sevenler çok çalışıyor” dedi. Ardından yerel seçimler için destek talebinde bulunan Altınok, “31 Mart’ta Ankara’nın ışıklarını yakalım, çalışma ve hizmet dönemine başlayalım. Belediye başkanları şehrin 5 yılını değil geleceğini planlıyor. Belediye başkanları şehrin geleceğini yönetir. Cumhuriyetimizin 2. yüzyılında başkentimizi hak ettiği yere ve hak ettiği hizmetlerle donatmaya hazır mıyız? Çocuk dostu şehirler, genç dostu, herkesin mutlu olduğu şehirler. ‘Dünyanın yaşanabilir başkentleri’ diye bir liste var, Ankara diye bir başkent yok” dedi.

‘SOSYAL MEDYADA MİLYONLAR HARCADI’

ABB’nin bütçesinin önceki dönemde yüzde 8’inin sosyal yardıma ayrıldığını, şu anda yüzde 4’ünün kullanıldığını kaydeden Altınok, “Sosyal medyaya, trollere milyonlar harcıyorlar. Ankara’nın her yerinde onların resimleri var. Keşke görebilseydik.” o resimler yerine verdikleri hizmetler. Duvarda.” “En az 1,5 milyon tablo var. Neredeyse tablosuz duvar kalmadı. Yalnızca duvara harcanan para 750 milyon. Bu değirmenin suyu nereden geliyor?” dedi. Ankara’nın Polatlı ilçesinde flaşörlü araba kullandığı iddialarına ilişkin Altınok, “Flaşörlü araba kullanmadım. Aday oldum. Adaylığımız açıklandı, kendi arabama bindim. Yanıp sönen arabalar veya konvoylar yok. Altınok’un doğasına aykırıdır. Ben yalnız seyahat eden bir adamım. 20 yıldır görev yapıyorum. Eşim dahil çocuklarım resmi araca binmedi” dedi. Altınok, Ankara’daki memur ve bürokratlara da seslendi. Projelerinin olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu