Teknoloji

TikTok’ta Türkçe Şarkıları Spotify Özelliğine Bağlayan Kullanıcı, Kulaklarımızdaki Pası Söktü!

TikTok’ta bir kullanıcı ‘Spotify Crossover’ özelliği ile iki Türkçe şarkıyı birbirine bağladı ve ortaya çıkan sonuç dinleyicileri mest etti.

Hepimiz müzik dinlemeyi severiz ve birçoğumuz sınırsız müzik dinleyebileceğimiz Spotify uygulamasını kullanırız.

Spotify’da müzik dinlemek, uygulama içerisinde bulunan farklı özellikler ile hem sınırsız hem de oldukça keyifli olabiliyor.

Uygulamayı kullansanız bile müzik dinlemeyi daha eğlenceli hale getiren bu küçük ama oldukça işlevsel özelliklerden biri TikTok’ta viral oldu.

TikTok kullanıcısı “@soremoh”, Spotify’daki “Cross-cross” özelliğini kullanarak iki Türkçe şarkıyı birbirine bağlayarak kulağa oldukça ilginç gelen bir melodi yarattı.

Spotify’da rastgele çalan şarkıları dinlerken Athena’nın “I’m Like This” müziğinin crossover ile muhteşem uyumunu duydular ve takipçileriyle paylaştılar.

Çalışmanın devamında Mor ve Ötesi’nin “Sevda Çiçeği” adlı bölüme geçtiğimizde iki gitarın tınısı birbirine karışarak adeta kulaklarımızı çınlatan bir sonuç ortaya çıkardı.

İşte o görüntü:

Bu özelliği kullanarak müzik geçişlerinde o büyüleyici anı yaratmak istiyorsanız, gelin Spotify crossover özelliğini nasıl kullanabileceğinizi hızlıca anlatalım…

Spotify’ı açın. Kütüphane bölümüne gidin. Sağ üstteki dişli simgesine basarak ayarlara gidin.

www.savtec.org

Oynat’ı açın. Crossfade’i kendinize göre ayarlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu