Teknoloji

Strateji Oyunu Total War: PHARAOH PC için Duyuruldu

 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Creative Assembly, PC için strateji serisinin son oyunu Total War: PHARAOH’ı duyurdu. Ekim ayında Steam ve Epic Games Store’da yayınlanacak.
 
Ayrıca tanıtım görseli de yayınlandı. İşte taşı sürükleyen bir böceğin sahnesi geliyor. Sahne ilerledikçe böcek önündeki taşı sürükler. Ta ki bir asker onu eliyle öldürene kadar. Ardından olay yeri olarak askerin görüntüsünden sonra bir ordu belirir.
 
Ödüllü büyük strateji serisinin en yeni oyunu Total War: PHARAOH’ta kendinizi Eski Mısır’ın zirvesinde bulun ve onu yıkımla karşı karşıya getiren dramatik olayları deneyimleyin. Dinamik gerçek zamanlı savaş ve mükemmel sıra tabanlı imparatorluk yönetimi ile düşmanlarınızı alt edip Mısır’ın son yüce Firavunu olabilir ve bu ikonik medeniyetin çöküşüne karşı koyabilir misiniz?
 
Güçlü Firavun Merneptah’ın sonu yaklaşırken, Mısır halkı yeni bir cumhurbaşkanı için haykırıyordu. Birçoğu tahtın gücünü hayal etse de, Firavun olma yolu tehlikelerle doluydu. Sosyal düzensizlik ve doğal afetlerle boğuşurken ve halkınızı işgalcilerden korumak için savaşırken, Tunç Çağı’nın Düşüşünü nefes kesici bir canlılıkla anlatan bu yeniden doğuşu keşfedin.
 
Tanıtım videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu