Haber

Örgüt’te 4. sezon öncesi ayrılık üstüne ayrılık! İkisi de TRT1 dizisinde olmayacak

Pazar akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Teşkilat dizisinin dönem finali adım adım yaklaşırken bir ileri bir geri ayrılık yaşanacak. Üç dönemi geride bırakan ve yeni habere göre dördüncü dönem onayı alan Teşkilat dizisinden hem Zeynep Tuğçe Bayat hem de Gürkan Uygun gidiyor.

Bilindiği gibi ekranların gözbebeği haline gelen Gürkan Uygun’un macerası, daha sonra Teşkilat’ın oyuncu kadrosuna alınmasına rağmen sona eriyor. Efkar lakabını kullanan ve senaryo gereği ekranda Ömer’in babası Hasan karakterini vuran Gürkan Uygun, 4. sezonda Organizasyon’da olmayacak. Tecrübeli oyuncu bilindiği üzere Kurtlar Vadisi, Uyanış Büyük Selçuklu, Süper Yüzyıl, Payitaht Abdülhamid, Yılan Kıssası, Çiçek Taksi, Meczup Yürek gibi projelerde kamera karşısına geçmişti.

Örgüt dizisindeki rolü için yabancı devlet ajanı olan “Kara İnci” karakteriyle seyirciyi ekrana kilitleyen, hikayesiyle aksiyonu ve gerilimi artıran Zeynep Tuğçe Bayat da veda ediyor. 4. sezonda takımda olmayacağı öğrenilen Zeynep Tuğçe Bayat’ın macerası kısa sürdü ve sadece birkaç bölüm süren hikâyesinin sonuna geldi. Örgüt’ten ayrılan Zeynep Tuğçe Bayat, Kuruluş Osman, Sanat Dizileri, Afili Aşk, Çilek Kokusu, Baba, Sevmiyor, Gönülçelen gibi yapımlarda rol aldı.

golhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu