Haber

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen Teknik Direktör Adaylarıyla Görüşmelerine Devam Ediyor

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, teknik direktör pozisyonu için birçok isimle görüşmelerin sürdüğünü belirtti.

Özgökçen ve bazı yönetim kurulu üyeleri, kulübün Kayacık Tesisleri’nde basın mensuplarıyla buluştu.

Başkan Özgökçen burada yaptığı konuşmada, göreve geldikleri 2021 yılından bu yana gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Teknik direktör Aleksandar Stanojeviç’le 22 Ekim’de karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdıklarını hatırlatan Özgökçen, “Ayrılmak istediğini, kulübe zihinsel olarak faydalı olamayacağını söyledi. Yeni teknik direktörle ilgili basında isimler var” dedi. tanıştık, tanışmadık. Değerlendirmelerimizi yapıyoruz. Allah nasip etsin, Konyaspor’a fayda sağlayacak imzalar atacağız.” “Hadi olsun.” dedi.

Özgökçen, sabırsızlanmamak gerektiğini, bu anlayışla hiçbir yere varılamayacağını ifade etti.

Pendikspor maçında Konyaspor’un gol atmasıyla bazı taraftar gruplarının üzüldüğünü gördüğünü anlatan Özgökçen, “Bunun fandomla alakası yok. Bu tür taraftarlar maçlara gelmemeli. Kulüp başkanına kızdı ve şunu yaptı” dedi. . Ben de sana kızgınım. Dileklerini yerine getirememiş olabiliriz. Bundan sonra Konyaspor yoluna devam edecek.” “Çıkarlarımız neyi gerektiriyorsa onu yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Özgökçen, bu tür davranışların yönetime değil, Konyaspor’a zarar verdiğini belirtti.

Tribün jargonu haline gelen “Yönetim istifa” söylemiyle bu işlerin yürümediğini vurgulayan Özgökçen, “Şehir yöneticilerinin desteğini arkasına alan bir yönetim oluşursa takımını kurabilir ve Konyaspor’u daha iyi yerlere getirebilir. Yerler, eğer bu kabul edilirse hemen genel kurul kararı alıp görevi devretmeye hazırız.” söz konusu.

“Konyaspor’la çalışmak isteyen çok sayıda teknik adam var”

Yeni teknik direktörün kim olacağı konusunda kendilerine gelen bazı isimleri değerlendirdiklerini belirten Özgökçen, şöyle konuştu:

“Konyaspor’la çalışmak isteyen çok sayıda teknik adam var. Bize gelen isimleri değerlendiriyoruz. Bu isimlerden biri de Aykut Kocaman. Aykut teknik direktörü uzun süredir bir takım çalıştırmıyor. Oyuncumuzla yaptığımız görüşmeler sonucunda Profil ve oyun sistemi nedeniyle menajerlik yapmamızın pek uygun olmadığı sonucuna varıldı.Teknik direktör Aykut ile “Sanki tanışmışlığımız yok, o da kabul etmedi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu