Haber

KO-MEK Sepeti Darıca mağazası hizmete açıldı

Ormanya’dan sonra ikinci KO-MEK Sepeti mağazası Darıca Millet Bahçesi’nde açıldı.

Pazar yeri uygulamasını hayata geçiren ve ilk satış mağazasını geçen yıl Ormanya’da Anneler Günü’nde açan KO-MEK Sepeti, ikinci satış mağazası Darıca Millet Bahçesi’nde faaliyete geçti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan ve büyük ilgi gören internet satış platformu KO-MEK Sepeti, Darıca mağazasını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Darıca Millet Bahçesi’nde açtı.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

El emeği göz nuru çalışmaları satışa sunarak kursiyer bayanların ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mesleki ve Sanatsal Eğitim Kursları (KO-MEK), komeksepeti.com e-ticaret sitesini kurarak bir ilke imza attı. Pazar ağını genişleterek geçen yıl Ormanya’da ilk satış mağazasını Anneler Günü’nde açan KO-MEK Sepeti, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Darıca mağazasını açarak KO-MEK kurslarında üretilen el işlerini yaşayan vatandaşlarla buluşturdu. Gebze bölgesinde.

YAKLAŞIK 2.000 ESER SATIŞA HAZIR

Darıca Millet Bahçesi’nin ikinci etabında hobbit evlerine yakın bir noktada inşa edilen KO-MEK Sepeti Darıca mağazası, 98 üretici tarafından 145 farklı tipte yaklaşık 2 bin eserle ilk etapta satışa sunuldu. Mağazada dekorasyon, mesken ve yaşamın yanı sıra oyuncaklar, takı ve aksesuarlar, Sekapark A.Ş. ve İzmit Pişmanlığı da satışa sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberyalvac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu