Haber

Kayseri Kocasinan’a yeni kütüphane

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, merkezin yeni haliyle her alanda verimli vakit geçirebileceğiniz bir yer olacağını belirterek, farklı konseptli çalışmaların yer alacağı kütüphanenin herkesin yeni uğrak yeri olacağını söyledi. 7’den 70’e.

Erkilet Osmangazi bölgesindeki Hacı Mustafa Tarman Kültür Merkezi’ndeki çalışmaları inceleyen Önder Çolakbayrakdar, başta gençler olmak üzere 7’den 70’e herkesin ilgisini çekecek kütüphanenin yeni bir çekim merkezi olacağını söyledi.

Merkezin daha keyifli ve kullanışlı hale getirilmesi için çalışmaların devam ettiğine işaret eden Önder Çolakbayrakdar, “Osmangazi Mahallesi’ndeki kültür merkezimizde çalışmalar tamamlandığında kütüphane olarak hizmet verecek. Burası sesli ve sessiz konferans salonuyla nitelikli bir kütüphanenin yanı sıra bebek ve çocuk kütüphanesi bölümleriyle farklı bir merkez olacak. İnşaatı devam eden tesisle birlikte Cafe Sinan’ı da bölgeye kazandıracağız. Park ve çevre düzenlemelerinin yanı sıra keyifle vakit geçirilecek alanlar da olacak. Her alanda verimli vakit geçirebileceğiniz bir yer olacak. Kocasinan’a, Kayseri’ye yakışır bir kültür merkezini en kısa zamanda hizmete açmış olacağız. “İyi şanslar” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı her açıdan ileriye taşıdıklarını ve vatandaşlara en iyi hizmeti sunduklarını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu