Ekonomi

Burgan Yatırım, Ankara şubesi ile İç Anadolu Bölgesi’ndeki yatırımcılarla buluşuyor

Burgan Yatırım’ın ikinci şubesi Ankara’da (Başkent) açıldı. Şubeleşmeye hız veren Burgan Yatırım, müşteri odaklı hizmet anlayışını Türkiye’nin nadide merkezlerinde açacağı yeni şubelerle sürdürecektir.

Sermaye piyasasının önde gelen oyuncularından Burgan Yatırım, Türkiye’nin değerli noktalarında şubeleşmeye başlamış ve ilk şubesini Ocak 2023’te Alsancak İzmir’de, ikinci şubesini Mart 2023’te Ankara’da açmıştır. İç Anadolu Bölgesi’nde sermaye piyasalarında işlem yapan yatırımcılara kaliteli, hızlı ve kişiye özel çözümler sunmak için uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

Burgan Yatırım, deneyimli insan kaynağı, kullanıcı dostu dijital platformları, yeni projeleri ve Türkiye genelinde açacağı şubeleri ile büyüme stratejisini dijital ve konvansiyonel platformlara taşıyacak.

“Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleşmeye devam edeceğiz”

Teknoloji dostu bir şirket olarak yatırımcılarının her zaman yanında olacaklarını vurgulayan Burgan Yatırım Genel Müdürü Serhan Taylanşubeleşme yatırımlarının önümüzdeki dönemde de devam edeceğini belirtti. Taylansöz konusu: “Burgan Yatırım olarak, Burgan Trade dijital platformumuz ve sosyal medya kanallarımız aracılığıyla yatırımcılarımızı her zaman bilgilendiriyoruz. Uzman çalışanlarımız ve kanallarımız ile müşteri ihtiyaçlarını dinleyen, beklentileri ile ilgili yeni çalışmalar yapan ve aksiyon alan bir kurumuz. Şubelerimiz dışında Burgan Trade mobil ve web uygulamalarımız, bireysel müşterilerimiz için kurduğumuz Yatırımcı İşlem Merkezimiz, zengin araştırma kütüphanesini sunduğumuz internet sitemiz ile birlikte 360 ​​derece hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Ocak 2023’te SPK’dan aldığımız onay ile İzmir’de açtığımız şubemizle Egeli yatırımcılarımıza daha da yakınlaştık. Kısa sürede ikinci şubemizi Ankara’da açtık. Önümüzdeki aylarda Türkiye’nin değerli merkezlerinde açacağımız yeni şubelerimizle müşterilerimize daha da yakın olmaya devam edeceğiz. Öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlediğimiz ve yatırımlarını bizimle birlikte yönlendirdikleri için keyifli olabilecekleri bir ekosistem kuruyoruz. Günümüzde yaşanan yoğun bilgi bombardımanında müşterilerimizin profillerine ve amaçlarına uygun sermaye piyasası çalışmaları ile daha sade, hızlı ve sağlam bir danışmanlık hizmeti verdiğimizi göstermek en değerli hedefimizdir. Bu nedenle müşterilerimize ‘Siz Hayata Zaman Ayırın, Biz Yatırımlarınıza Yatırım Yapıyoruz’ diyoruz.diyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

savsat-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu