Haber

Buket Aydın AK Parti’ye seslendi: Seçmeniniz baskı altında

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2019 yerel seçim sürecinde Kanal D’de çalışırken İstanbul, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin’i mutlaka kazanacağım demesine gülen Buket Aydın, AK Parti’ye hitaben bir görsel yayınladı.

Buket Aydın, AK Parti’ye oy verecek seçmenin sokak röportajları yaparken konuşamadıklarını ve psikolojik baskı altında olduklarını iddia etti. AK Parti’yi “Seçmeninizi ezmeyin” çağrısında bulunan Buket Aydın, şu ifadeleri kullandı:

“Grubumuz sokak röportajına gidiyor. AK Parti seçmeninin üzerinde çok büyük bir baskı var. AK Parti seçmeni sokak röportajlarında konuşmak istemiyor. ‘ “Beni çekme” diyor. ‘Tamam’ diyorlar, ‘kamerayı kapattık’ diyor, ‘AKP’ye oy vereceğim’ diyor. Çevresinden baskı gördüğü için söylemek istemiyor. CHP’yi destekleyenler maşallah. CHP’nin psikolojik üstünlüğü var. Buradan AK Parti’ye sesleniyorum; Seçmenlerinize baskı yapmayın. Seçmeniniz perişan durumda, size oy verdiğini söyleyemiyor. Sosyal medyada CHP’li gruplar daha çok çalışıyor, ne yapıyorlar? Nerede Kılıçdaroğlu’na oy verecek biri varsa mikrofonu milletimizin elinden alıyor. CHP de konuşsun. Benim derdim bu değil.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu