Haber

Başkan Topaloğlu, depremzedeler için çalışan genç gönüllülerle bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Kemer’e gelen depremzedeler için canla başla çalışan gençlerle bir araya geldi. .

Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu’nda kurulan uyum merkezinde depremzedeler için yardım toplanmaya devam ediliyor.

Toplanan yardımlar, deprem sonrası Kemer’e gelen depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla farklı kategorilere ayrılmaktadır.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 6 Şubat depreminden bu yana tüm samimiyeti ve özverisiyle çalışan gençleri sık sık ziyaret ediyor.

Spor salonunda ihtiyaçlarını karşılayan depremzedelerle ilgilenmeye devam eden Başkan Topaloğlu, depremzedeler için çalışan gençlerle de sohbet etti.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, depremde açılan yaraları her zaman birlikte saracaklarını belirterek, “Deprem sonrası ilçemize gelen depremzedelerimizle yakından ilgileniyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Spor salonumuzda belediye işçilerimiz ve istekli gençlerimiz gece gündüz demeden onlar için çalışmaya devam ediyor. Burada görev yapan gençlerimiz, depremzedelerimizin acılarına seve seve ortak olmaya çalışıyor. Onları tebrik ederim. Eve gitmeyi bir an bile düşünmeden çalışırlar. Onları ziyaret edip sohbet ediyoruz. Hepsi özveriyle çalışıyor. Geleceğimizin teminatı olan bu gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu