Yaşam

Artista Orkestrası Çine Belediyesi Cumhuriyet Konserlerinde sahne aldı

Çin Belediyenin düzenlediği Cumhuriyet Konserlerinin son konuğu Artista Orkestrası oldu. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu ve CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz’un katıldığı konserde Çine halkı unutulmaz bir gece daha yaşadı.

Çin Belediye, düzenlediği “Cumhuriyet’in 100. Yıl Konserleri” ile Çine halkına müzik ve eğlence dolu geceler yaşatmaya devam ediyor. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla kutlamak amacıyla başlattığı Cumhuriyet Konserleri, Artista Orkestrası’nın 80’li ve 90’lı yılların şarkılarını seslendirdiği konserle devam etti. Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenen konserde Çinli vatandaşlar 80’li ve 90’lı yılların heyecanını yaşadı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, CHP Çine Belediye Meclis Üyesi Hasan Yörük, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, CHP Çine Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çavdar, CHP Çine Kadın Kolları Başkanı Dilek Kocabay ve Yönetim Konsey üyelerinin de katıldığı konserde Çin vatandaşları, popüler müziklerini birlikte söyleyerek eğlence dolu bir gece geçirdi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, konser alanını dolduran vatandaşlarla bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

SANATÇILARDAN ÖVGÜ SÖZLERİ

Çine’yi çok sevdiklerini ve daha önce de konser için geldiklerini belirten Artista Orkestra üyeleri, Cumhuriyet Parkı ve Cumhuriyet Oteli’ni çok sevdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Cumhuriyet Parkı, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışan çok güzel bir park. Cumhuriyet Oteli de aynı şekilde. Yeşille doğanın buluştuğu bir yer. Başta Çine Belediye Başkanımız Enver olmak üzere inşaatta emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” Salih Dinçer.”

Konser sonunda Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Utku Şahin ve Çine Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut tarafından sanatçılara çiçek takdim edildi. Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut, konsere katılan tüm Çine halkına teşekkür etti.

Kaynak: ANKA / Kültür ve Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu