Yaşam

Alparslan olarak izlediğimiz Barış Arduç’un yeni adresi belli oldu.

Son olarak Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde ekranın en tanınan erkek oyuncularından Barış Arduç’u izledik. Yeni sezonda hangi kanalda yer alacağı konusunda kararsız kalan genç oyuncunun, sezonun en iyi işlerini yapan yapım şirketlerinden biriyle anlaşmasının ardından belirsizlik ortadan kalktı. Birsen Altuntaş, Barış Arduç’un yeni adresini açıkladı.

KAYNAK: Birsen Altuntaş

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/b…

Son dönemin en iyi işlerinden biri de şüphesiz Barış Arduç’un başrolünü üstlendiği Alparslan: Büyük Selçuklu idi.

Barış Arduç’u Alparslan olarak izlediğimiz dizi herkesin bildiği üzere sezona veda etti. Doğal olarak Arduç’un yeni dönemdeki adresi de büyük merak konusu oldu.

Şimdilerde ailesiyle yaptığı tatille gündem yaratan Arduç’un yeni sezonda ekrana çıkıp çıkmayacağı henüz netlik kazanmazken, sevindirici haber Birsen Altuntaş’tan geldi.

Altuntaş’ın haberine göre Barış Arduç, yaz tatilinin ardından hızla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Üstelik son dönemin en yeterli işini yapan yapım şirketlerinden biriyle şimdiden anlaşmaya vardı!

Bu yapım şirketi Camdaki Kız, Yalıçapkını, Kırmızı Oda gibi sevilen dizilerin yapımcısı OGM Pictures’dır.

OGM Pictures ile el sıkışan Arduç, yapım şirketinin Star TV için çekeceği dizide başrol oynayacak. Arduç’un hangi dizide yer alacağı ve partnerinin kim olacağı bilinmiyor.

Kiralık Aşk’tan sonra Star TV’ye dönen Arduç, sizin için nasıl bir dizide rol alacak? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu