Haber

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı: ‘Kaybedensiz Seçimler’

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimleri için “Kaybedensiz seçim” tabirini kullanan AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti’nin yatırım ve hizmetlerle Seferihisar halkının karşısına çıkacağını söyledi.

AK Parti Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerini kazanmasının ardından konuyla ilgili ilk açıklama AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’dan geldi. Önder Ahmet Aydın, yeniden yatırım ve hizmetlerle Seferihisar halkının karşısına çıkacaklarını vurgulayarak, “14 Mayıs ve 28 Mayıs Türkiye için bir demokrasi bayramıydı. Bu seçimler, kaybedeni olmayan bir seçimdir. Türk Yüzyılına giriyoruz. herkesin kazanacağı 14 ve 28 Mayıs seçimleriyle birlikte.”

Türkiye’nin tüm dünyaya demokrasi dersi verdiğini belirten Önder Aydın, “14 Mayıs seçimlerinde milletimizin iradesiyle AK Parti birinci parti oldu ve meclis çoğunluğunu Cumhur İttifakı’na verdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 2. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından kendi kendine güvenerek, “Yetkisini milletimizden almıştır. AK Parti’nin, emrini sadece milletinden alan, barış için gece gündüz çalışan kadroları vardır” dedi. 28 Mayıs Türk Yüzyılı için kıymetli bir milat olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimize vaad ettiğimiz her projeyi yerine getireceğiz. Bu iki seçimde de kimse kaybetmedi, ülkemiz ve Seferihisar kazandı” dedi.

“Kazanan istikrar oldu”

Ahmet Aydın, “14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin kazananı milletimizdir. Birlik ve beraberliğimiz, kardeşliğimiz, aydınlık Türkiye’nin ve Seferihisar’ın 21 yılın kazanımları sandıktan çıkmıştır. İstikrar kazanmıştır.” . Vatanımıza, milletimize, Seferihisar’ımıza Milletimize, Ülkemize ve Seferihisar’a hayırlı olsun” dedi.

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde oy kullanan tüm vatandaşlara teşekkür eden Başkan Aydın, “Seferihisar, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan döneminde tarihinin en büyük yatırım ve hizmetlerine tanık oldu. Bu hizmet ve yatırımlara devam edeceğiz. Türkiye’nin asrı Seferihisar’ın da asrı olacaktır.Cumhurbaşkanımıza oy vermeyen herkese teşekkür ediyorum.14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimleri hem ülkemizde hem de Seferihisar’da Türkiye’mize yakışır bir şekilde yapıldı. Bu demokrasi şöleninin bir parçası olan ilçe yönetim kurulumuza, seçim uyum merkezinde görev alan arkadaşlarımıza, okul temsilcilerimize, sandıklarımıza, yetkililerimize, şahitlerimize ve partili üyelerimize şükranı bir borç bilirim. Oy sandıklarımıza seve seve sahip çıkan Milletimiz, yüzde 52,16 oy oranıyla yaklaşık 2,5 milyon oy farkla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha büyük iyilik gösterdi. İkinci tur deneyimi yaşadık. 14 Mayıs’ta olduğu gibi 28 Mayıs’ta da demokrasi şöleni yaşadık.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu