Yaşam

2015’te de katıldıkları ortaya çıktı! Müge Anlı’da Arife Gökçe’nin Kaybolan Oğlunun Şaşırtan Detayı

Müge Anlı ve Tatlı’nın zorlu programında Sinan Sardoğan tarafından haftalardır aranan ve iddiaya göre kaçırılan Arife Gökçe’nin oğlu Atakol Gökçe hakkında şaşırtıcı bir detay ortaya çıktı. 2015 yılında Arife ve Fikri Gökçe’nin gelini Meral Güleç’in Müge Anlı’ya katıldığı ve Arife Gökçe’nin oğlu Atakol Gökçe’nin şikayetçi olduğu öğrenildi. Biz de bu şok edici ilişkinin detaylarını anlattık.

64 yaşındaki 5 çocuk annesi Arife Gökçe’nin şüpheli kaybı haftalarca Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlendi. Yaşlı kadının şüpheli şekilde kaybolmasında gözler köydeki komşusu Sinan Sardoğan’a çevrildi.

Sinan’ın Arife Gökçe’ye müstehcen mesajlar attığı ortaya çıkarken, Sinan’ın aslında yaşlı kadınları müstehcen mesajlar atarak yıllarca taciz ettiği iddia edildi.

Canlı yayına bağlanan Sinan’ın ablası bile kendisine uygunsuz ifadeler attığını söyledi. Bu şoke eden detayın ardından programa çok sayıda ihbar geldi.

Yayına bağlanan kişiler, Sinan’ın yaşlı kadınlara sokak ortasında çeşitli zamanlarda farklı yerlerde saldırdığını, hatta bir kadına cinsel organını gösterdiğini ve otobüste bir kadına porno izlettirdiğini anlattı.

Sinan Arife, Gökçe’ye bir şey yapmadığını ve hakkında her türlü ihbarın geldiğini savunurken bu kez de Arife ve Fikri Gökçe hakkında sürpriz bir bilgi ortaya çıktı.

Arife ve Fikri Gökçe’nin o dönemde 26 yaşında olan oğlu Atakol Gökçe’nin 2015 yılında 17 yaşındaki bir kızı kaçırdığı ortaya çıktı.

17 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Gamze Güleç’in ailesinin, kayıp kızlarını bulmak için gözyaşları içinde Müge Anlı’ya başvurduğu öğrenildi.

Canlı yayında ağlayan annesi, çocuğunun okumasını istediğini, kendi isteğiyle gitmediğini, kaçırıldığını iddia etti.

Atakol, Gamze’yi abisinin arabasıyla kaçırdı. Gamze bir keresinde annesini aradı ve ‘Anne iyi geçin’ dedi.

Genç kızı kaçıran Atakol Gökçe, Gamze Güleç’in de kayınbiraderiydi. Yani Gamze Güleç’in annesi Meral Güleç ve Arife-Ferdi Gökçe’nin damadı… Yani baldızının erkek kardeşini Atakol Gökçe kaçırdı.

Şu sıralar kayıp eşi Arife Gökçe’yi arayan Fikri Gökçe de yayına bağlanarak oğlunun kaçırıldığından haberi olmadığını, nerede olduğunu bilmediğini söyledi. Hatta kayıp kişiler için başvuruda bulunduğunu belirtti.

24 Aralık 2015 tarihli yayını buradan izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu